Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Promo
- Writing Instruments
- Writing Sets
- Ballpoint pen, name card holder and keychain set ''Tassel''
Ballpoint pen, name card holder and keychain set ''Tassel''
Item code: 3871284043628
Item number: PM 404362
Nije dostupno
• in set: a ballpoint pen, name card holder and keychain
• in an elegant PP box
• in an elegant PP box
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | PM 404362 |
| Bar code | 3871284043628 |
| Product name | Ballpoint pen, name card holder and keychain set ''Tassel'' |
| Category | Writing Sets |
| Color | Black |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 16.9 cm |
| Width | 3.2 cm |
| Height | 16.5 cm |
| Weight | 0.182 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 50 |
Writing Sets
3873516000966
• The ultimate gift for writing enthusiasts
• The set contains ballpoint pen and a key...
Size
NSZ
Writing Sets
3873516000959
• The ultimate gift for writing enthusiasts
• The set includes a ballpoint pen, a 16GB...
Size
NSZ
Writing Sets
3873516000928
• The ultimate gift for writing enthusiasts
• The set includes a notebook, a ballpoint...
Size
NSZ
Writing Sets
3873516000942
• The ultimate gift for writing enthusiasts
• The set includes a notebook, a ballpoint...
Size
NSZ
Writing Sets
3873516000904
• The ultimate gift for writing enthusiasts
• The set includes a notebook, a ballpoint...
Size
NSZ
Writing Sets
3873516000911
• The ultimate gift for writing enthusiasts
• The set includes a notebook, a ballpoint...
Size
NSZ