Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Promo
- Writing Instruments
- Pens
- Ballpoint Pen ''Touch Stylus''
Spirit promo
Ballpoint Pen ''Touch Stylus''
Item code: 3871284057243
Item number: PM 405724
Available now
• attractive design
• with a touch rubber on the upper part
• for any capacitive screens
• keeps your touchscreen free of fingerprints and smudges as it gives increased control over any touchscreen operation
• clip 38x7mm
• with a touch rubber on the upper part
• for any capacitive screens
• keeps your touchscreen free of fingerprints and smudges as it gives increased control over any touchscreen operation
• clip 38x7mm
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | PM 405724 |
| Bar code | 3871284057243 |
| Product name | Ballpoint Pen ''Touch Stylus'' |
| Category | Pens |
| Brand | Spirit promo |
| Color | Purple |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 14.4 cm |
| Width | 1.3 cm |
| Height | 1 cm |
| Weight | 0.009 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 50 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 1000 |