Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Promo
- Writing Instruments
- Pens
- Ballpoint Pen "Spark" 1.0mm
Spirit promo
Ballpoint Pen "Spark" 1.0mm
Item code: 9561284010082
Item number: PM 401008
Available now
• with Jumbo writing pad
• clip 38x7mm
• body 50x30mm, 30x7mm
• clip 38x7mm
• body 50x30mm, 30x7mm
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | PM 401008 |
| Bar code | 9561284010082 |
| Product name | Ballpoint Pen "Spark" 1.0mm |
| Category | Pens |
| Brand | Spirit promo |
| Color | Assorted colors |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | Spirit card cm |
| Width | 1.1 cm |
| Height | 1 cm |
| Weight | 0.012 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 100 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 1000 |