Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Cleaning & Hygiene
- Detergents
- Other detergents
- Powder cleaner for drains and siphons Cevokim 1kg
Tip Top Clean
Powder cleaner for drains and siphons Cevokim 1kg
Item code: 3830000211413
Item number: TTC 961K
Available now
• Concentrated powder cleaner and degreaser for washbasins and bathtub drains in the household, food industry and wherever there is a problem of clogging of drain pipes due to grease and other impurities.
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTC 961K |
| Bar code | 3830000211413 |
| Product name | Powder cleaner for drains and siphons Cevokim 1kg |
| Category | Other detergents |
| Brand | Tip Top Clean |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | / cm |
| Width | / cm |
| Height | / cm |
| Weight | 1 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 6 |
Other detergents
9004880122464
• Ready to use (RTU)
• Suitable for all types of carpets
• Removes stubborn stains
•...
Other detergents
9004880013083
• CRYSTAL CLEANER is a high-performance encapsulation cleaning solution designed for pr...
Other detergents
9004880013076
• CRYSTAL CLEANER is a high-performance encapsulation cleaning solution designed for pr...
Other detergents
9004880012192
• Crystal Cleaner Classic – a proven classic – is best suited for lightly soiled carpet...
Other detergents
9004880012253
• ECO DRYNAMITE is a high-performance dry carpet cleaning compound designed for profess...
Other detergents
9004880012109
• ECO DRYNAMITE is a high-performance dry carpet cleaning compound designed for profess...