Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Cleaning & Hygiene
- Cleaning equipment
- Cloths and sponges
- Microfiber cloth PVA 35x38cm, 5/1
Microfiber cloth PVA 35x38cm, 5/1
Item code: 4023103176317
Item number: TTC 8765K
Nije dostupno
• PVA micro magic cloth is a combination of two unique materials - microfiber and PVA (polyvinyl alcohol).
• Absorbs all dust, moisture and dirt, and the surface remains brilliantly clean.
• Easily removes dust, fingerprints and dirt from various surfaces in the household.
• Packing: 5 pieces
• Absorbs all dust, moisture and dirt, and the surface remains brilliantly clean.
• Easily removes dust, fingerprints and dirt from various surfaces in the household.
• Packing: 5 pieces
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTC 8765K |
| Bar code | 4023103176317 |
| Product name | Microfiber cloth PVA 35x38cm, 5/1 |
| Category | Cloths and sponges |
| Measurement unit | pack |
| Dimensions | |
| Length | / cm |
| Width | / cm |
| Height | / cm |
| Weight | 0.205 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | / |
| Transport box | |
Cloths and sponges
3873516003455
• Double-sided design – One side consists of a soft sponge for delicate surfaces, while...
Cloths and sponges
3871284109799
• For thorough and fast cleaning of hands, surfaces, devices, machines, tools, plastics...
Cloths and sponges
3873516003417
• Cover for professional cleaning of glass and vertical surfaces; the part that comes i...
Cloths and sponges
3856007701818
• To make everyday dishwashing easier, we have made abrasive sponges. Because of the di...
Cloths and sponges
3873516003448
• Effective dirt removal thanks to high-quality microfiber
• Practical side pockets fo...
Cloths and sponges
3871284109744
• Mop cloth with side pockets for easier attachment to the mop head.
• Microfiber enab...