Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Deco
- Gift bags
- Standard Gift Bags
- Gift bag ''Casual'', XL
Spirit Events
Gift bag ''Casual'', XL
Item code: 3871284045455
Item number: SE 404545
Available now
• OPP material
• theme: teenage
• funny design
• dimension: 31x42x12cm
• size: XL
• 210g
• theme: teenage
• funny design
• dimension: 31x42x12cm
• size: XL
• 210g
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | SE 404545 |
| Bar code | 3871284045455 |
| Product name | Gift bag ''Casual'', XL |
| Category | Standard Gift Bags |
| Brand | Spirit Events |
| Color | Assorted colors |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 31 cm |
| Width | 12 cm |
| Height | 42 cm |
| Weight | 0.108 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 10 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 300 |
Standard Gift Bags
3873516005190
• everyday, gold
• PP material
• dimension: 26x32x12cm
• size: L
• 210g
Size
NSZ
Standard Gift Bags
3871284106019
• OPP material
• interesting design
• dimenzije: 41x30x12cm
• size: XL
Size
NSZ
Standard Gift Bags
3871284106026
• OPP material
• elegant bottle design
• theme: gold
• dimension: 10.5x10.5x36cm
• 210...
Size
NSZ
Standard Gift Bags
3871284106002
• OPP material
• interesting design
• dimenzije: 32x26x12cm
• size: L
Size
NSZ