Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Promo
- HOME
- BBQ & Picnic
- Coaster Set "Corky" 7/1
Coaster Set "Corky" 7/1
Item code: 3873516002311
Item number: PM 600231
Available now
• Round cork coaster
• Dimensions: ø110 × 4 mm
• Suitable for printing
• Dimensions: ø110 × 4 mm
• Suitable for printing
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | PM 600231 |
| Bar code | 3873516002311 |
| Product name | Coaster Set "Corky" 7/1 |
| Category | BBQ & Picnic |
| Color | Beige |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 11.4 cm |
| Width | 11.4 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 0.1 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | 30 |
| Transport box | 60 |
BBQ & Picnic
3873516002212
• BBQ equipment for grill lovers
• Stainless steel tools
• 6 grilling tools:
-1 fork...
Size
NSZ
BBQ & Picnic
3873516001734
• Cooler bag with handles
• Insulated main compartment with zipper
• Dimensions: appr...
Size
NSZ
BBQ & Picnic
3873516001741
• Cooler bag with handles
• Insulated main compartment with zipper
• Dimensions: appr...
Size
NSZ
BBQ & Picnic
3873516001727
• Cooler bag with handles
• Insulated main compartment with zipper
• Dimensions: appr...
Size
NSZ
BBQ & Picnic
3873516001758
• Cooler bag with handles
• Insulated main compartment with zipper
• Dimensions: appr...
Size
NSZ
BBQ & Picnic
3873516001703
• Cooler bag with handles
• Insulated main compartment with zipper
• Dimensions: appr...
Size
NSZ