Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Office Supplies
- Cleaning and Maintenance
- Wipes and Sprays
- Screen Cleaner Spray LCD/TFT, 125ml
Tip Top Office
Screen Cleaner Spray LCD/TFT, 125ml
Item code: 3873516003127
Item number: TTO 600312
Available now
• for following use: screens of monitors TFT/LCD/LED, liquid crystal displays, laptops, scanners
• antistatic
• eco-friendly
• biodegradable
• does not contain alcohol
• not flammable
• capacity: 125 ml
• antistatic
• eco-friendly
• biodegradable
• does not contain alcohol
• not flammable
• capacity: 125 ml
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTO 600312 |
| Bar code | 3873516003127 |
| Product name | Screen Cleaner Spray LCD/TFT, 125ml |
| Category | Wipes and Sprays |
| Brand | Tip Top Office |
| Color | White |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 4 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 14.2 cm |
| Weight | 0.152 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | 6 |
| Transport box | 72 |
Wipes and Sprays
3873516003158
• Adhesive remover spray
• Safely and effectively removes all types of adhesive residue...
Size
NSZ
Wipes and Sprays
3873516003141
• The screen cleaner removes greasy fingerprints, smudges, and everyday dirt, restoring...
Size
NSZ
Wipes and Sprays
3873516003134
• antistatic
• eco-friendly
• biodegradable
• does not contain alcohol, not flammab...
Size
NSZ
Wipes and Sprays
3873516003110
• dedicated whiteboards
• effectively remove ink
• 100pcs in PVC tube
Size
NSZ
Wipes and Sprays
3873516003103
• dedicated to plastic surfaces, furniture and other
• alcohol-resistant objects
• e...
Size
NSZ