Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Multimedia
- Computer Equipment
- Speakers
- USB speaker ''HV-SK486''
Havit
USB speaker ''HV-SK486''
Item code: 6950676279344
Item number: HV 486SK CR
Nije dostupno
• speaker function parameters
• output power: 3Wx2(RMS)
• impedance: 4 Omh
• signal to noise ratio: 60dB
• frequency response: 90HZ-20KHZ
• power input: 5v DC power adapter
• output power: 3Wx2(RMS)
• impedance: 4 Omh
• signal to noise ratio: 60dB
• frequency response: 90HZ-20KHZ
• power input: 5v DC power adapter
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | HV 486SK CR |
| Bar code | 6950676279344 |
| Product name | USB speaker ''HV-SK486'' |
| Category | Speakers |
| Brand | Havit |
| Color | Black |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 8 cm |
| Width | 16 cm |
| Height | 9 cm |
| Weight | 0.292 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 20 |
| Inner pack | 20 |
| Transport box | 40 |