Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- School
- Writing Instruments School
- Sharpeners and Erasers School
- Sharpener & Eraser "TWIN" 1/1 (Blister)
Spirit
Sharpener & Eraser "TWIN" 1/1 (Blister)
Item code: 3871284076923
Item number: TTS 407692
Available now
• made of high quality PVC and PP cap
• 1 hole sharpener
• size: 95x25x125mm
• weight: 21g
• 4 different colors
• 24pcs display
• 1 hole sharpener
• size: 95x25x125mm
• weight: 21g
• 4 different colors
• 24pcs display
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTS 407692 |
| Bar code | 3871284076923 |
| Product name | Sharpener & Eraser "TWIN" 1/1 (Blister) |
| Category | Sharpeners and Erasers School |
| Brand | Spirit |
| Color | Assorted colors |
| Measurement unit | pack |
| Dimensions | |
| Length | 9.5 cm |
| Width | 12.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| Weight | 0.014 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | 12 |
| Transport box | 288 |
Sharpeners and Erasers School
6932802432656
• 3D children's eraser
• Each eraser is packed in its own PVC box
• 3 different motiv...
Size
NSZ
Sharpeners and Erasers School
6932802432663
• made of PP and stainless steel
• 1 hole sharpener
• 3 different colors
• 24 pcs di...
Size
NSZ
Sharpeners and Erasers School
6932802472256
• 3D children's eraser
• Each eraser is packed in its own PVC box
• 3 different motiv...
Size
NSZ
Sharpeners and Erasers School
6932802470313
• 3D children's eraser
• Each eraser is packed in its own PVC box
• 3 different motiv...
Size
NSZ
Sharpeners and Erasers School
6932802437927
• made of PP and stainless steel
• 1 hole sharpener
• 3 different colors
• 24 pcs di...
Size
NSZ
Sharpeners and Erasers School
6932802438634
• 3D children's eraser
• Each eraser is packed in its own PVC box
• 3 different motiv...
Size
NSZ