Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- School
- School Bags and Backpacks
- School Bag Sets
- School bag set ''TRACTOR" ZERO 3-Pcs
Spirit
School bag set ''TRACTOR" ZERO 3-Pcs
Item code: 3871284086779
Item number: TTS 408677
Nije dostupno
• Carry loop hook
• Front pocket for suitable for lunch box or pencil case
• Two side pockets
• Reflective elements for more safety and visibility durring the night
• Stable base plate with standing feet
• Ergonomically padded and adjustable shoulder straps
• Anatomic air flow system for optimal ventilation
• Self-adjustable front back
• Removable back belt
• Front pocket for suitable for lunch box or pencil case
• Two side pockets
• Reflective elements for more safety and visibility durring the night
• Stable base plate with standing feet
• Ergonomically padded and adjustable shoulder straps
• Anatomic air flow system for optimal ventilation
• Self-adjustable front back
• Removable back belt
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTS 408677 |
| Bar code | 3871284086779 |
| Product name | School bag set ''TRACTOR" ZERO 3-Pcs |
| Category | School Bag Sets |
| Brand | Spirit |
| Color | Black |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 31 cm |
| Width | 24.5 cm |
| Height | 43 cm |
| Weight | 1.082 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 2 |
School Bag Sets
3873516002663
• High-quality materials with transfer print
• New magnetic closure, easy for children...
Size
NSZ
School Bag Sets
3873516002656
• High-quality materials with transfer print
• New magnetic closure, easy for children...
Size
NSZ
School Bag Sets
3873516002649
• High-quality materials with transfer print
• New magnetic closure, easy for children...
Size
NSZ
School Bag Sets
3873516002632
• High-quality materials with transfer print
• New magnetic closure, easy for children...
Size
NSZ
School Bag Sets
3873516002625
• High-quality materials with transfer print
• New magnetic closure, easy for children...
Size
NSZ
School Bag Sets
3873516002571
• High quality materials with transfer printing
• Two big expandable side pockets
• B...
Size
NSZ