Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- School
- Writing Instruments School
- Pens and Gel Pens School
- Gel Oil Ink ''Pen PomPom'' 0.5mm, 16/1
Gel Oil Ink ''Pen PomPom'' 0.5mm, 16/1
Item code: 6932802439259
Item number: SF ZF3925
Available now
• children's motif
• ballpoint pen with fluffy tip
• ergonomic grip
• super smooth, fluid writing
• writing length: 200m
• thickness: 0.5mm
• packaging: 16 pcs
• ballpoint pen with fluffy tip
• ergonomic grip
• super smooth, fluid writing
• writing length: 200m
• thickness: 0.5mm
• packaging: 16 pcs
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | SF ZF3925 |
| Bar code | 6932802439259 |
| Product name | Gel Oil Ink ''Pen PomPom'' 0.5mm, 16/1 |
| Category | Pens and Gel Pens School |
| Color | Assorted colors |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 26 cm |
| Width | 21 cm |
| Height | 20.5 cm |
| Weight | 0.018 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 16 |
| Inner pack | 192 |
| Transport box | 384 |
Pens and Gel Pens School
3873516002366
• Soft and smooth writing experience.
• Perfectly erasable on paper.
• Refillable car...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens School
3873516002359
•Soft and smooth writing experience.
•Perfectly erasable on paper.
•Refillable cartri...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens School
3873516002373
Suitable for model TTO 600233
Smooth writing experience
Perfectly erasable on paper
Doc...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens School
3873516002335
• Soft and smooth writing experience.
• Perfectly erasable on paper.
• Refillable car...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens School
6932802436616
• children's motif
• chemical with decoration on top
• ergonomic grip
• super smooth...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens School
6932802436159
• children's motif
• chemical with decoration on top
• ergonomic grip
• super smooth...
Size
NSZ