Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Office Supplies
- Writing Instruments Office
- Pens and Gel Pens Office
- Ballpoint Pen 0.7mm, 50/1
Tip Top Office
Ballpoint Pen 0.7mm, 50/1
Item code: 3871284034992
Item number: TTO 403499
Available now
• classic ballpoint pen, disposable
• cap with clip in the color of ink
• writing line thickness: 0.7mm
• writing line length, about: 800m
• cap with clip in the color of ink
• writing line thickness: 0.7mm
• writing line length, about: 800m
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTO 403499 |
| Bar code | 3871284034992 |
| Product name | Ballpoint Pen 0.7mm, 50/1 |
| Category | Pens and Gel Pens Office |
| Brand | Tip Top Office |
| Color | Red |
| Measurement unit | pack |
| Dimensions | |
| Length | 15.2 cm |
| Width | 7.2 cm |
| Height | 7 cm |
| Weight | 0.27 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 20 |
Pens and Gel Pens Office
3871284104985
• classic ballpoint pen
• cap with clip in the color of ink
• writing line thickness:...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens Office
3871284105029
• classic ballpoint pen
• cap with clip in the color of ink
• writing line thickness:...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens Office
3871284105005
• classic ballpoint pen
• cap with clip in the color of ink
• writing line thickness:...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens Office
3871284041747
• retractable ballpoint pen with soft grip
• provides optimum writing performance
• sm...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens Office
3871284041280
• retractable ballpoint pen with soft grip
• provides optimum writing performance
• sm...
Size
NSZ
Pens and Gel Pens Office
3871284087189
• classic ballpoint pen, disposable 4pcs blister pack
• cap with clip in the color of ...
Size
NSZ