Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Multimedia
- Computer Equipment
- PC Cables
- Audio cable ''VGA'', 1.8m, 3.5/3.5mm
Havit
Audio cable ''VGA'', 1.8m, 3.5/3.5mm
Item code: 6950676206999
Item number: HV 20699
Nije dostupno
• 28AWG BC, OD 2.8*5.6
• dimension: 1.8m
• 3.5/3.5mm
• PVC bag
• dimension: 1.8m
• 3.5/3.5mm
• PVC bag
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | HV 20699 |
| Bar code | 6950676206999 |
| Product name | Audio cable ''VGA'', 1.8m, 3.5/3.5mm |
| Category | PC Cables |
| Brand | Havit |
| Color | Black |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 220 cm |
| Width | 170 cm |
| Height | 1 cm |
| Weight | 0.063 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 170 |