Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Cleaning & Hygiene
- Paper
- Paper napkins & Wipes
- Napkin 100/1 30x30cm White
Tip Top Clean
Napkin 100/1 30x30cm White
Item code: 3871284093470
Item number: TTC 409347
Nije dostupno
• 100 pieces in the pack
• Dimensions: 300 x 300 mm
• Color: white
• Dimensions: 300 x 300 mm
• Color: white
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTC 409347 |
| Bar code | 3871284093470 |
| Product name | Napkin 100/1 30x30cm White |
| Category | Paper napkins & Wipes |
| Brand | Tip Top Clean |
| Color | White |
| Measurement unit | pack |
| Dimensions | |
| Length | 15 cm |
| Width | 15 cm |
| Height | 12 cm |
| Weight | 0.138 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 100 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 24 |
Paper napkins & Wipes
3873516006128
• 200 pieces in the pack
• Dimensions: 200 x 200 mm
• Color: White
Paper napkins & Wipes
3873516006135
• 200 pieces in the pack
• Dimensions: 200 x 200 mm
• Color: Black
Paper napkins & Wipes
3873516005640
• Cutlery napkins
• 50 pieces in the pack
• Dimensions: 320 x 380 mm
• Color: Yellow
Paper napkins & Wipes
3873516005633
• Cutlery napkins
• 50 pieces in the pack
• Dimensions: 320 x 380 mm
• Color: White
Paper napkins & Wipes
3873516005596
• Cutlery napkins
• 50 pieces in the pack
• Dimensions: 320 x 380 mm
• Color: Brown
Paper napkins & Wipes
3873516005565
• Cutlery napkins
• 50 pieces in the pack
• Dimensions: 320 x 380 mm
• Color: Dark gre...