Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Deco
- New Years Decorations
- New Year Baubles
- Glitter Tree Top, 20cm
Glitter Tree Top, 20cm
Item code: 3871284067792
Item number: NG 406779
Nije dostupno
• glitter tree top
• star design
• 20cm
• star design
• 20cm
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | NG 406779 |
| Bar code | 3871284067792 |
| Product name | Glitter Tree Top, 20cm |
| Category | New Year Baubles |
| Color | Silver |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 4.5 cm |
| Width | 18.5 cm |
| Height | 19.5 cm |
| Weight | 0.076 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | / |
| Inner pack | / |
| Transport box | 72 |