Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Multimedia
- Computer Equipment
- Mouses
- Optical Gaming Mouse ''HV-MS798''
Havit
Optical Gaming Mouse ''HV-MS798''
Item code: 6950676208818
Item number: HV 798MS CR
Nije dostupno
• key number: 8 keys
• chip: A3050
• resolution: 1000-2000-2000-3000-4000 dpi
• key stroke: 0.8mm
• key stength: 90g
• key life: 3,000.000
• cable length: 1.6m
• size: 121x90x41mm
• chip: A3050
• resolution: 1000-2000-2000-3000-4000 dpi
• key stroke: 0.8mm
• key stength: 90g
• key life: 3,000.000
• cable length: 1.6m
• size: 121x90x41mm
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | HV 798MS CR |
| Bar code | 6950676208818 |
| Product name | Optical Gaming Mouse ''HV-MS798'' |
| Category | Mouses |
| Brand | Havit |
| Color | Black |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 220 cm |
| Width | 130 cm |
| Height | 60 cm |
| Weight | 0.315 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 20 |
| Inner pack | 20 |
| Transport box | 40 |
Mouses
6939119041229
• Wireless technology: 2.4 GHz
• Wireless range: 10 m
• Dimensions: 110 x 62 x 35 mm
...
Size
NSZ
Mouses
6939119065614
• Size: 132x68x42.5mm
• Key number: 7
• Chip: A725F
• Resolution: 800-1600-2400-3200...
Size
NSZ