Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Multimedia
- Computer Equipment
- Headphones
- Earphone ''HV-L670''
Havit
Earphone ''HV-L670''
Item code: 6950676284331
Item number: HV 670L CV/CR
Nije dostupno
• speaker: 10mm
• sensitivity: 103dB
• impedance: 16 Ohm
• frequency response: 20Hz to 20000HZ
• plug ype: 3.5mm
• cord length: Approx 1.2m
• MIC + mixer control
• sensitivity: 103dB
• impedance: 16 Ohm
• frequency response: 20Hz to 20000HZ
• plug ype: 3.5mm
• cord length: Approx 1.2m
• MIC + mixer control
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | HV 670L CV/CR |
| Bar code | 6950676284331 |
| Product name | Earphone ''HV-L670'' |
| Category | Headphones |
| Brand | Havit |
| Color | Red |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 17.5 cm |
| Width | 7.5 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 0.041 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | 40 |
| Transport box | 40 |
Headphones
6939119030155
• Speaker: 10 mm
• Sensitivity: 93 ± 3 dB
• Speaker impedance: 32 Ω ± 15%
• Frequenc...
Size
NSZ
Headphones
6939119080778
• Voice Noise Reduction: 2 Mic ENC
• Chip: JL6983D2
• Bluetooth Version:V5.4
• Earb...
Size
NSZ
Headphones
6939119064419
• Speaker: Φ40mm
• Chip: Broadcom ( 2.4G BK2635+Bluetooth BK3288X)
• Impedance: 17±15...
Size
NSZ
Headphones
6939119064402
• Speaker: Φ40mm
• Chip: Broadcom ( 2.4G BK2635+Bluetooth BK3288X)
• Impedance: 17±15...
Size
NSZ
Headphones
6939119046842
• Speaker: Φ40mm
• Chip: Broadcom ( 2.4G BK2635+Bluetooth BK3288X)
• Impedance: 17±15...
Size
NSZ
Headphones
6950676214147
• Speaker: Φ53 mm
• Impedance: 64 ± 15% Ω
• Sensitivity: 110 dB ± 3 dB
• Frequency r...
Size
NSZ