Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Multimedia
- Computer Equipment
- Headphones
- Headphone ''HV-H2198D''
Havit
Headphone ''HV-H2198D''
Item code: 6950676221688
Item number: HV 2198D SI/NA
Nije dostupno
• speaker dimensions: 40mm
• speaker impedance: 32 Omh + 15%
• frequency response: 20Hz-20kHz
• sensitivity: 98±3dB/mW
• rated power: 15mW
• power capability: 100mW
• cable length: 1.2±0.15m
• plug: 3.5mm
• speaker impedance: 32 Omh + 15%
• frequency response: 20Hz-20kHz
• sensitivity: 98±3dB/mW
• rated power: 15mW
• power capability: 100mW
• cable length: 1.2±0.15m
• plug: 3.5mm
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | HV 2198D SI/NA |
| Bar code | 6950676221688 |
| Product name | Headphone ''HV-H2198D'' |
| Category | Headphones |
| Brand | Havit |
| Color | Gray |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 20 cm |
| Width | 16.5 cm |
| Height | 7.5 cm |
| Weight | 0.212 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 20 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 40 |
Headphones
6939119030155
• Speaker: 10 mm
• Sensitivity: 93 ± 3 dB
• Speaker impedance: 32 Ω ± 15%
• Frequenc...
Size
NSZ
Headphones
6939119080778
• Voice Noise Reduction: 2 Mic ENC
• Chip: JL6983D2
• Bluetooth Version:V5.4
• Earb...
Size
NSZ
Headphones
6939119064419
• Speaker: Φ40mm
• Chip: Broadcom ( 2.4G BK2635+Bluetooth BK3288X)
• Impedance: 17±15...
Size
NSZ
Headphones
6939119064402
• Speaker: Φ40mm
• Chip: Broadcom ( 2.4G BK2635+Bluetooth BK3288X)
• Impedance: 17±15...
Size
NSZ
Headphones
6939119046842
• Speaker: Φ40mm
• Chip: Broadcom ( 2.4G BK2635+Bluetooth BK3288X)
• Impedance: 17±15...
Size
NSZ
Headphones
6950676214147
• Speaker: Φ53 mm
• Impedance: 64 ± 15% Ω
• Sensitivity: 110 dB ± 3 dB
• Frequency r...
Size
NSZ