Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Office Supplies
- DESK ACCESSORIES
- Glues
- Liquid Glue, 50ml
Spirit
Liquid Glue, 50ml
Item code: 3871284067921
Item number: TTS 406792
Available now
• liquid glue
• 50ml in PVC tube
• 50ml in PVC tube
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTS 406792 |
| Bar code | 3871284067921 |
| Product name | Liquid Glue, 50ml |
| Category | Glues |
| Brand | Spirit |
| Color | Transparent |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 3.4 cm |
| Width | 2.2 cm |
| Height | 14 cm |
| Weight | 0.055 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | 24 |
| Transport box | 288 |
Pen Holders
3873516004261
• used as a refill for a hot glue gun
• suitable for wood, paper, cardboard, textiles,...
Size
NSZ
Pen Holders
3873516004278
• used as a refill for a hot glue gun
• suitable for wood, paper, cardboard, textiles,...
Size
NSZ
Pen Holders
3873516004254
• SPIRIT hot glue gun
• Includes 2 glue sticks (Ø 7.2 mm, 10 cm)
• Heating time: 3–5 mi...
Size
NSZ