Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Office Supplies
- DESK ACCESSORIES
- Glues
- Self-Adhesive Tape, 25mmx66m
Tip Top Office
Self-Adhesive Tape, 25mmx66m
Item code: 3871284041754
Item number: TTO 404175
Available now
• self-adhesive tape
• with long-term adhesive properties
• suitable for a variety of applications:
• width: 25mm
• length: 66m
• with long-term adhesive properties
• suitable for a variety of applications:
• width: 25mm
• length: 66m
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTO 404175 |
| Bar code | 3871284041754 |
| Product name | Self-Adhesive Tape, 25mmx66m |
| Category | Glues |
| Brand | Tip Top Office |
| Color | Transparent |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | Spirit of Travel cm |
| Width | 10 cm |
| Height | 2.5 cm |
| Weight | 0.076 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 6 |
| Inner pack | 1 |
| Transport box | 144 |
Pen Holders
3873516004261
• used as a refill for a hot glue gun
• suitable for wood, paper, cardboard, textiles,...
Size
NSZ
Pen Holders
3873516004278
• used as a refill for a hot glue gun
• suitable for wood, paper, cardboard, textiles,...
Size
NSZ
Pen Holders
3873516004254
• SPIRIT hot glue gun
• Includes 2 glue sticks (Ø 7.2 mm, 10 cm)
• Heating time: 3–5 mi...
Size
NSZ