Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Multimedia
- Computer Equipment
- Gamepads
- USB Gamepad for PC ''HV-G69''
Havit
USB Gamepad for PC ''HV-G69''
Item code: 6950676290134
Item number: HV 69G USB
Nije dostupno
• USB PC gamepad
• single controllers
• dual vibration function
• cable length: 1.5M
• single controllers
• dual vibration function
• cable length: 1.5M
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | HV 69G USB |
| Bar code | 6950676290134 |
| Product name | USB Gamepad for PC ''HV-G69'' |
| Category | Gamepads |
| Brand | Havit |
| Color | Black |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 240 cm |
| Width | 190 cm |
| Height | 70 cm |
| Weight | 0.258 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 0 |
| Inner pack | 0 |
| Transport box | 0 |