Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- School
- Art and Technical Education
- Fiber Pens
- Fiber Marker ''Stars'', 12 colors
Keyroad
Fiber Marker ''Stars'', 12 colors
Item code: 6954884577681
Item number: KR 971587
Nije dostupno
• fine nib as Dia: 2.0mm
• bright color ink, washable and non-taxic
• good for kids to drawwing
• strong tip and not easy to broken
• 12pcs/color box
• bright color ink, washable and non-taxic
• good for kids to drawwing
• strong tip and not easy to broken
• 12pcs/color box
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | KR 971587 |
| Bar code | 6954884577681 |
| Product name | Fiber Marker ''Stars'', 12 colors |
| Category | Fiber Pens |
| Brand | Keyroad |
| Color | Assorted colors |
| Measurement unit | pack |
| Dimensions | |
| Length | 12.6 cm |
| Width | 1.3 cm |
| Height | 19 cm |
| Weight | 0.079 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | 12 |
| Transport box | 144 |
Fiber Pens
3873516002052
• Water-based markers
• Double-ended tip: 1 mm and 7 mm
• 60 pieces in a PVC case wit...
Size
NSZ
Fiber Pens
3873516002045
• Acrylic marker in PVC case
• Tip size: 3.5mm
• Ink: water base
• Washable
• Suita...
Size
NSZ
Fiber Pens
3871284101885
• fiber pens
• triangle shaped body for comfortable use
• brilliant colors
• fine tip
•...
Size
NSZ
Fiber Pens
3871284101878
• fiber pens
• triangle shaped body for comfortable use
• brilliant colors
• fine tip
•...
Size
NSZ
Fiber Pens
3871284100451
• Colorful entertainment for kinds
• Firm and rounded tip makes handling easier
• Diame...
Size
NSZ
Fiber Pens
3871284064524
• ultra bright and briliant colors
• fine tip with medium blocking
• more ink than stan...
Size
NSZ