Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- School
- Pencil Cases
- Empty Pencil Case
- Pouch pencil case ''MY BAG XL 07''
Spirit
Pouch pencil case ''MY BAG XL 07''
Item code: 3871284061134
Item number: TTS 406113
Nije dostupno
• polyester material
• 1 zip
• interesting square design
• good inside organiser with clap pocket
• dimension: 22x11cm
• 1 zip
• interesting square design
• good inside organiser with clap pocket
• dimension: 22x11cm
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTS 406113 |
| Bar code | 3871284061134 |
| Product name | Pouch pencil case ''MY BAG XL 07'' |
| Category | Empty Pencil Case |
| Brand | Spirit |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 10.5 cm |
| Width | 22 cm |
| Height | 5.5 cm |
| Weight | 0.208 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 48 |
Empty Pencil Case
3873516002960
• polyester material
• 1 zipper
• elegant design
• dimension: 23x12x7 cm
Size
NSZ
Empty Pencil Case
3873516002953
• polyester material
• 1 zipper
• elegant design
• dimension: 23x12x7 cm
Size
NSZ
Empty Pencil Case
3873516002946
• polyester material
• 1 zipper
• elegant design
• dimension: 23x12x7 cm
Size
NSZ
Empty Pencil Case
3873516002939
• polyester material
• 1 zipper
• elegant design
• dimension: 23x12x7 cm
Size
NSZ
Empty Pencil Case
3873516003035
• polyester material
• 1 zipper
• funny kids design
• dimension: 20x10x6cm
Size
NSZ
Empty Pencil Case
3873516003042
• polyester material
• 1 zipper
• funny kids design
• dimension: 20x10x6cm
Size
NSZ