Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- Multimedia
- Computer Equipment
- Coolers
- Laptop Cooler ''HV-F2010''
Havit
Laptop Cooler ''HV-F2010''
Item code: 6950676263862
Item number: HV 2010F
Nije dostupno
• suitable for 10-14" laptop
• overall dimension: 350x270x40mm
• fan size: 140x140x12mm
• rated voltage: 5VDC
• net weight: 995g
• fan speed: 700±1000RPM
• noise level: 25.3dBA
• bearing type: sleeve bearing
• overall dimension: 350x270x40mm
• fan size: 140x140x12mm
• rated voltage: 5VDC
• net weight: 995g
• fan speed: 700±1000RPM
• noise level: 25.3dBA
• bearing type: sleeve bearing
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | HV 2010F |
| Bar code | 6950676263862 |
| Product name | Laptop Cooler ''HV-F2010'' |
| Category | Coolers |
| Brand | Havit |
| Color | Black |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 255 cm |
| Width | 345 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 0.595 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 0 |
| Inner pack | 0 |
| Transport box | 30 |