Compare
(0)
List of products to compare is empty!
- Gataric Group
- Products
- School
- Art and Technical Education
- Colored Pencils
- Wooden color pencils, 24 colors
Keyroad
Wooden color pencils, 24 colors
Item code: 6954884546854
Item number: KR 971277
Nije dostupno
• smooth lead Dia: 3.0mm and wood easy to sharpen
• brilliant color and triangle barrel provide amazing drawing work to children
• 24pcs/color box
• brilliant color and triangle barrel provide amazing drawing work to children
• 24pcs/color box
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Safe purchase
Buyer data protection
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | KR 971277 |
| Bar code | 6954884546854 |
| Product name | Wooden color pencils, 24 colors |
| Category | Colored Pencils |
| Brand | Keyroad |
| Color | Assorted colors |
| Measurement unit | pack |
| Dimensions | |
| Length | 18 cm |
| Width | 1 cm |
| Height | 21 cm |
| Weight | 0.152 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | 12 |
| Transport box | 96 |
Colored Pencils
3871284109508
• outstanding coloured pencils
• extra break-resistant from FSC wood
• hexagonal shap...
Size
NSZ
Colored Pencils
3871284099687
• Standard-sized watercolour pencil
• Offers a wide range of colouring possibilities, ...
Size
NSZ
Colored Pencils
3871284057489
• outstanding coloured pencils
• extra break-resistant from FSC wood
• triangle shape
•...
Size
NSZ
Colored Pencils
3871284057472
• outstanding coloured pencils
• extra break-resistant from FSC wood
• triangle shape...
Size
NSZ
Colored Pencils
3871284055560
• outstanding coloured pencils
• extra break-resistant from FSC wood
• triangle shape
...
Size
NSZ
Colored Pencils
3871284055362
• outstanding coloured pencils
• extra break-resistant from FSC wood
• triangle shape
...
Size
NSZ