- Gataric Group
- Pouch pencil case ''Diamond'', 3 assorted
Does this watch fit me?
Pouch pencil case ''Diamond'', 3 assorted
19.5
inches
Watch diameter
2.2
inches
Wrist diameter
Image similar to product
Item code: 3871284053078
Barkod: TTS 405307
• 1 zip
• PVC material
• funcy design
• theme: diamond
• dimension: 19.5x6x5cm
• 3x assorted colours
• PVC material
• funcy design
• theme: diamond
• dimension: 19.5x6x5cm
• 3x assorted colours
Nije dostupno
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Save in the wishlist
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
Help
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | TTS 405307 |
| Bar code | 3871284053078 |
| Product name | Pouch pencil case ''Diamond'', 3 assorted |
| Category | |
| Brand | Spirit |
| Color | Assorted colors |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 5 cm |
| Width | 19.5 cm |
| Height | 6 cm |
| Weight | 0.024 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | 3 |
| Transport box | 48 |