- Gataric Group
- Optical Mouse ''HV-MS691'' (LED Game)
Does this watch fit me?
Optical Mouse ''HV-MS691'' (LED Game)
110
inches
Watch diameter
2.2
inches
Wrist diameter
Image similar to product
Item code: 6950676277708
Barkod: HV 691MS-CR LED
• interface type: USB
• the number of key: 6 keys
• image processing: 3000 FPS
• resolution: 800-1200-1600-2400DPI
• key life: 3,000,000
• cable length: 1.6m
• operating voltage: 5V
• size: 130x70x40mm
• the number of key: 6 keys
• image processing: 3000 FPS
• resolution: 800-1200-1600-2400DPI
• key life: 3,000,000
• cable length: 1.6m
• operating voltage: 5V
• size: 130x70x40mm
Nije dostupno
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Save in the wishlist
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
Help
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | HV 691MS-CR LED |
| Bar code | 6950676277708 |
| Product name | Optical Mouse ''HV-MS691'' (LED Game) |
| Category | |
| Brand | Havit |
| Color | Black |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 180 cm |
| Width | 110 cm |
| Height | 70 cm |
| Weight | 0.203 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 1 |
| Inner pack | 0 |
| Transport box | 60 |