- Gataric Group
- Lighter ''SONIC''
Does this watch fit me?
Lighter ''SONIC''
2
inches
Watch diameter
2.2
inches
Wrist diameter
Image similar to product
Lighter ''SONIC''
Item code: 3871284051289
Barkod: PM 405128
• PVC material
• metal cap
• source of ignition: electronic spark
• metal cap
• source of ignition: electronic spark
Nije dostupno
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Save in the wishlist
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
Help
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | PM 405128 |
| Bar code | 3871284051289 |
| Product name | Lighter ''SONIC'' |
| Category | |
| Color | Blue |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 8 cm |
| Width | 2 cm |
| Height | 1 cm |
| Weight | 0.015 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 50 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 1000 |