- Gataric Group
- Earphone ''HV -L670''
Does this watch fit me?
Earphone ''HV -L670''
7.5
inches
Watch diameter
2.2
inches
Wrist diameter
Image similar to product
Item code: 6950676284348
Barkod: HV 670L CR/PL
Šifra proizvođača: HvSlusMini670
• speaker: 10mm
• sensitivity: 103dB
• impedance: 16 Ohm
• frequency response: 20Hz to 20000HZ
• plug ype: 3.5mm
• cord length: Approx 1.2m
• MIC + mixer control
• sensitivity: 103dB
• impedance: 16 Ohm
• frequency response: 20Hz to 20000HZ
• plug ype: 3.5mm
• cord length: Approx 1.2m
• MIC + mixer control
Nije dostupno
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Save in the wishlist
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
Help
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | HV 670L CR/PL |
| Bar code | 6950676284348 |
| Product name | Earphone ''HV -L670'' |
| Category | |
| Brand | Havit |
| Color | Blue |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 17.5 cm |
| Width | 7.5 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 0.041 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 40 |
| Inner pack | 40 |
| Transport box | 80 |