- Gataric Group
- Eraser ''Windmill''
Does this watch fit me?
Eraser ''Windmill''
65
inches
Watch diameter
2.2
inches
Wrist diameter
Image similar to product
Item code: 6954884578787
Barkod: KR 971394
• PVC free, TPR ECO friendly material
• dual color
• windmill design with fun pen holder
• ergonomic grip
• comfortable to use
• precision erasing
• super clean erasing
• 100% safty for children
• dual color
• windmill design with fun pen holder
• ergonomic grip
• comfortable to use
• precision erasing
• super clean erasing
• 100% safty for children
Nije dostupno
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Save in the wishlist
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
Help
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | KR 971394 |
| Bar code | 6954884578787 |
| Product name | Eraser ''Windmill'' |
| Category | |
| Brand | Keyroad |
| Color | White |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 70 cm |
| Width | 65 cm |
| Height | 15 cm |
| Weight | 0.023 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 24 |
| Inner pack | 96 |
| Transport box | 384 |