- Gataric Group
- Eraser ''Tec Mini''
Does this watch fit me?
Eraser ''Tec Mini''
4
inches
Watch diameter
2.2
inches
Wrist diameter
Image similar to product
Item code: 6954884503437
Barkod: KR 970981
• dust free and clean erasing
• super value, 100% safty for children
• PVC free, TPR ECO friendly material
• super value, 100% safty for children
• PVC free, TPR ECO friendly material
Nije dostupno
To see the prices, you must be registered as a legal entity.
Save in the wishlist
CONTACT US
Monday - Friday
08:00 - 17:00h
00 - 24h
Help
| Basic information | |
|---|---|
| Item number | KR 970981 |
| Bar code | 6954884503437 |
| Product name | Eraser ''Tec Mini'' |
| Category | |
| Brand | Keyroad |
| Color | White |
| Measurement unit | pcs |
| Dimensions | |
| Length | 1.8 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 1 cm |
| Weight | 0.014 kg |
| Logistics information | |
| Sales unit | 1 |
| Basic Package | 36 |
| Inner pack | / |
| Transport box | 600 |